Robotla Tıkalı Kanalizasyon Açma ve Temizleme

Robotla Tıkalı Kanalizasyon Açma ve Temizleme

ROBOTLA TIKALI KANALİZASYON AÇMA

    Eski tip kanalizasyon onarımınının vazgeçilmezleri tamiri yapılacak bölgede fayans sökme, rastgele tel atma, boru kırma, pompa gibi hem işçiliği hem maliyeti yüksek olan sistemler kullanılırdı. İşçilik ve maliyeti bir kenara bıraktığımız da müşterilerimiz sorunları çözülse dahi uzayan süreçten ve kırılan fayans, çıkarılan moloz görüntüsünden günlerce giderleri kullanamama sorunlarından oldukça sıkılmaktaydı.

    Her geçen gün gelişen, yenilenen teknoloji ile beraber tesisat sektörü de bu gelişmelerden payını almış ve sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmayı başarmıştır. Günümüz de artık tüm tıkanıklıkların olmazsa olmazı halini alan robotla tıkalı kanalizasyon açma uygulaması ile sorun kısa süre çözülmektedir.

Robot Cihazların Kullanımı

   Robotla tıkalı kanalizasyon açma işleminin genel olarak kullanım prensibi gider fark etmeksizin tıkalı olan bölgeyi tespit edip sorunu çözmektir. Bu sebeple mutfak, banyo, duşa kabin, bina önü kanalizasyon gibi tüm giderler için güvenle uygulanabilir.

   Giderleriniz de tıkanıklık oluştuysa ve taşma derecesine geldiyse pompa veya kimyasallar sorunu çözmeyeceği gibi tehlikeli bir hal alacaktır. Bu eski tip uygulamalardan uzak kalarak firmamıza başvurabilirsiniz. Başvurunuzun hemen ardından uzman ekiplerimiz sizlerle irtibata geçer ve son teknoloji cihazlar ile kısa sürede dairenizde işe başlar.

Robotla tıkanıklı kanalizasyon açma öncelikle sorunun esas tespitini yapmak için uç kısmında kamera bulunan cihazı gider borularında ilerletir. Kimi zaman oyuncak, temizlik bezi gibi giderden gitmesi mümkün olmayan cisimler tıkanıklığa sebep olabilir. Görüntüyü kaydeden cihazın oluşturduğu rapor ile tıkanıklık böyle cisimden kaynaklanıyorsa robotun uc kısmında ki aparat değiştirilir ve cisim tutularak çıkarılır. Fakat tıkanıklık zaman içerisinde biriken kir ve kireçlerden oluşuyorsa cihaza kırıcı ve delici apart takılır. Aparat sayesinde kirler parçalanarak giderden gönderilir. Bu aparat yanlızca biriken kirler için kırıcı olmaktadır. Borularda ve dirsekte herhangi bir zarar vermezler.

Firmamız gerek kaçan cisimden dolayı gerekse biriken kirlerden dolayı olsun tüm tıkanıklık işlemlerinde robotla tıkalı kanalizasyon açma sistemini güvenle kullanır. Tıkanıklık çözüldükten sonra kamera ile borularda tekrar kontrol yapılır ve başka bir arıza olup olmadığı kontrol edilir. Yapılan işlemler ve kontroller sonucunda teslim edilen temiz giderler ile müşteri memnuniyetimizi ve rakiplerimiz arasında ki firma kalitemizi artırmaktadır.

 

Kanalizasyon Açma,Kanalizasyon Temizleme,Robotla Kanal Açma,Tıkalı Kanalizasyon Açma,Tıkalı Logar Açma

Bu yazı toplam 551 kez görüntülendi.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46