Setaş Teknik Servis

Setaş Teknik Servis, 1987 yılından günümüze inşaat, alt yapı, kanalizasyon, tesisat konularında faaliyet gösteren ve bir çok iş dalında ilklere imza atmış olan Rem-ar şirketinin yan kuruluşudur. Kurucumuz Mehmet Aydoğan olup, daha sonra oğulları ile sektörde ilerlemeye devam etmiştir.

30 yılı aşkın tecrübemizle, Ankara'nın tüm semt ve ilçelerine, son teknoloji cihazlarımız, görüntü alan kameralarımız ve nokta atışı yaparak su kaçaklarının yerini tespit eden dedektörlerimizle kaliteli servis hizmeti veriyoruz. Tüm mekanik ve alt yapı işleriniz, kanalizasyon ve gider tıkanıklığı açma , su kaçağı tespitleri, kalorifer ve petek temizleme, her marka kombi montajı ve kurulumu, su tesisatı ile ilgili her türlü arıza tespiti firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Yaptığımız tüm işlerde aynı yerden aynı hatayı bir daha almamak ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütmek önceliğimizdir.

En iyi referansı, bugüne kadar yapmış olduğu işlerdeki kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti olan firmamız; aynı ciddiyet ve yaklaşım ile en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam edecektir.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46