Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin sınırının olmadığı, daima daha iyisinin olabileceği  bilinciyle yeni değerler yaratarak müşterilerimize ilk defada ve daima doğru hizmetler sunmayı amaçlarız.

Hizmette Mükemmellik

Tek bir standardımız var "Mükemmellik"... Müşterilerimize beklentilerini aşan ve sektördeki diğer kuruluşlardan daha üstün ve yenilikçi hizmetler sunmak ve liderliliğimizin sürekliliğini sağlamaktır.

Ekip Çalışması

Tek bir hedefi planlarız. Biz tek bir ekibiz. Setaş çalışanları katılımcıdırlar ve ilkelerine sahip çıkarlar. Setaş'da ekip çalışması, birlikte öğrenmenin ve paylaşmanın en önemli unsurudur.

Varlığımızın Kaynağını Çalışanlarımız Olarak Kabul Etmek

Çalışanlarımız en değerli varlığımızdır. Bu varlığın değeri kavranmalı, ona değer katmak yolu ile tüm çalışma süreçlerine değer katılmalı ve verimlilikleri arttırılmalıdır. Gücümüz insanlarımız, temel ilkemiz insana saygıdır. Amacımız; bilgili iyi eğitim almış, işlerinin sorumluluğunu ve yetkilerini bilerek çalışan insanlara sahip olmaktır.

Sözünde Durmak

Verdiğimiz sözü daima yerine getirir, sözümüzden dönmeyiz.

Yaratıcılık

Değişimi destekler, yaratıcılıkları ödüllendiririz. Yeniliklere ve başarıya giden yolun sürekli daha iyiyi araştırmaktan ve uygulamaktan geçtiğinin bilincindeyiz.

Yıllarca Beraber Olmak

Müşterilerimiz için kısa vadeli değil, uzun vadeli, yıllarca proses politikalar üretiriz. Servisimizin amaçları ile tüm paydaşlarımızın amaçlarını bütünleştirerek, ebediyete  kadar varlığını sürdürecek mutlu bir Setaş ailesi yaratmayı amaçlarız.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46