Evinizin yada iş yerinizin alt yapısında zaman zaman arızalar oluşabilmektedir. Kanalizasyon tıkanıklıkları, kanalizasyondan su sızması gibi sorunlar hızlı bir şekilde çözüm gerektirir. Aksi takdirde taşkınlara ya da kötü kokulara sebep olurlar. Kanalizasyon arızalarını onarmak eski yöntemler ile oldukça zordu ve garantili de değildi. Sorunlu bölgeyi tespit etmek için kırma işlemleri yapılmaktaydı. Bu da ev ve iş yeri sahiplerine fazladan masraf demek oluyordu. Üstelik gürültü, etrafın kirlenmesi ve saatler süren onarım çalışmaları da işin cabasıydı.

Şehrin alt yapısını oluşturan kanalizasyon sistemleri yağmur ve atıkların uzaklaştırıldığı bir merkezdir. Pis suların çevreden uzaklaştırılması için çeşitli çaplarda borular kullanılmaktadır. Boruların içinde bulunan yabancı cisimler, kanalizasyon şebekesinde tıkanıkları sebep olabilir. Kanalizasyon tıkanıklığı farklı yöntemlerle açılır. Bu sistemlerde meydana gelen tıkanıklık açma işlemleri için profesyonel ekiplerden destek alınmalıdır.

KANAL AÇMA ANKARA  SETAŞ TEKNİK OLARAK

Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge için firmamız görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin kontrolü sağlayarak olası tıkanıklığa sebep olan nesneleri görüntüler ve tıkanan nesnelerin kütlesine göre gider açma cihazı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmamız asla borulara, tesisata zarar vermez. Tıkalı olan her türlü kanalizasyon,rögar,mutfak,banyo,pissu gideri profesyonel cihazlar ile açan ekipmanımız ile Ankara ve ilçelerinde  hizmetinizdeyiz.

  • * KANALİZASYON TIKANMASI / KANALİZASYON ARIZASI 
  • * KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME / ARIZA TESPİTİ
  • * KANALİZASYON TEMİZLİĞİ / VİDANJÖR HİZMETİ
  • * KANALİZASYON ONARIMI / ALT YAPI TAMİRATI
  • * KANAL AÇMA / TIKANIKLIK AÇMA / RÖGAR TIKANMASI

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46