KANALİZASYON AÇMA SERVİSİ 

Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız banyo, mutfak ve tuvaletlerde özensiz kullanıma ve zamana bağlı olarak bazı tıkanma sorunlarıyla karşılaşabiliriz. Mutfak lavabosunu kullanırken yemek artıklarını çöpe dökmek yerine işin kolayına kaçara lavabodan akıtma yoluna gideriz. Bunun sonucu olarak gider borusunda biriken yemek artıkları, zamanla tıkanmaya sebep olur. Yemek artıklarının yanında atık yağların mutfak lavabosundan dökülmesi, çay posasının lavaboya dökülmesi gibi durumlar giderin tıkanmasının başlıca sebepleridir.

Banyo giderinde de durum çok farklı değildir. Yine burada karşılaştığımız sorunlar da genellikle kullanımda yapılan hatalarla alakalıdır. Banyo lavabosuna atılan saç, sakal kalıntıları, tırnak kalıntıları, sabun artıkları gibi gideri tıkayacak kalıntıları özensizce lavaboya atmak gider borularının tıkanmasına sebep olacaktır.

Tuvalet borularındaki tıkanıklıklar farklı sebebe dayalı olabilir. Borulardaki tıkanıklıkların sebeplerini doğru tespit etmek gerekir. Bu tıkanmalar fazla tuvalet kağıdının tuvalet giderine atılması, ıslak mendil gibi suda erimeyen maddelerin atılması, sert cisimlerin gidere atılması gibi sebeplerden olabilir. Ayrıca tuvalet gider borusunun eğimi de tıkanma sorununda büyük paya sahiptir.

Ev ve işyerlerinin giderlerinde oluşan tıkanıklıklar ilerleyen zaman içerisinde mutfak ve banyo lavabolarında dayanılmaz kötü bir kokuya sebep olurlar. Böyle bir durumda geçici çözümlerle sonuca varmaya çalışırız. Pompa veya tıkanıklık açıcı kimyasallar kullanırız. Bu da birkaç günlük geçici bir çözüm olmaktan ileri gitmez. Bu tip boru tıkanıklıklarıyla karşılaştığımızda uzman bir tesisatçıya başvurmak en kolay çözümün başlangıcı olacaktır.

Ankara tıkalı boru açma konusunda uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet veren Setaş Tesisat deneyimli kadrosuyla tesisat sorunlarınızı en kısa zamanda en uygun fiyatlarla çözüme ulaştırmaktadır. Tesisat borularında meydana gelen tıkanıklıkları firmamıza bildirmeniz yeterli. Öncelikle kameralı cihazlarla tıkanıklığın yeri ve sebebini tespit ediyoruz. Tıkanıklığı tespit ettikten sonra kırıp dökmeden robot cihazlarla tıkanıklığı açıp temizliyoruz. Temizleme işlemi bittikten sonra tekrar tıkalı bölgenin temizlenip temizlenmediğini kontrol ediyoruz. Başarıyla tamamladığımız tıkanıklık açma işlemi sonrasında biz Setaş ailesi olarak müşteri memnuniyetini de yanımıza alarak oradan ayrılıyoruz.

 

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46