ANKARA TIKALI KANAL AÇMA

Tıkalı kanal sorunun başlıca sebebi, kanalların içine kaçan cisimlerdir. Bu birçok kişinin yaşadığı bir sorundur. Mutfaklarımızda ve banyolarımızda yaşanılan bu tıkanıklık sorunuyla yağmur kanallarında da karşılaşmamız mümkündür. Çatılarda biriken kuş tüyleri, rüzgarın getirdiği ağaç dalları ve yapraklar yağmurun sürüklemesi ile kanallarda tıkanıklığa sebep olur. Bu kanalların temizlenmemesi halinde yağmur olukları tıkanır ve tesisat sorunu ortaya çıkar. Bu durum banyo ve mutfak kanalları içinde geçerlidir. Bu kanallar zamanla tıkanır ve su akışı sağlanamaz duruma gelir. Sonrasında pis su borularda birikir. Bu durumda etrafa yayılan kötü koku oldukça rahatsız edici bir hal alır. Tabii insan sağlığına da olumsuz etkilerini unutmamak gerekir.

Tıkanan kanalları açma gelişen teknolojinin olumlu bir etkisiz olan modern aletlerle çok daha kısa bir sürede daha az maliyetle sonuca ulaşmaktadır. Ankara’da hizmet veren firmamız Setaş Tesisat müşterilerimizin mağduriyetini en kolay şekilde çözüme ulaştırmak için sizlerin hizmetindedir. Tıkalı kanallar artık kırıp dökmeden daha az hasar ve masrafla çözüme ulaştırılmaktadır. Artık akıllı görüntüleme cihazlarıyla tıkanıklığın sebebi ve yeri kolayca tespit edilmektedir. Kanaldaki tıkanıklık tespit edildikten sonra kanal açma cihazlarıyla tıkanıklığa sebep olan cisim ya dışarı çıkarılır veyahut aletlerle kırılır ve su verilerek kanal temizlenir. Bütün bu işlemlerin yapılması sırasında evinizde veya işyerinizde bir kırma dökme işlemi yapılmaz. Bu da mekan sahibi için oldukça önemlidir.

Tıkalı olan kanalları açma işleminin bir uzman tarafından yapılması önemlidir. Zaman zaman banyo ve mutfaklarımızda karşılaştığımız tıkanıklıkları kendimiz halletmeye çalışsakta, bu işin uzmanı tesisatçılara danışmak bizim için doğru bir hareket olacaktır. Geçici çözümler daha büyük sorunların yaşanmasına sebep olabilir. Setaş Tesisat olarak tıkanıklık sorunu ile bize başvurduğunuzda öncelikle kanalda tıkanıklığın yerini tespit ediyoruz. Kanaldaki tıkanıklığa sebep olan cismi tespit ettikten sonra, tıkanıklığa sebep olan cismi parçalama işini hallediyoruz. Parçalama işi bittikten sonra kanalı temizleyip kontrol ediyoruz. Siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanıp işimizi hakkıyla yapmanın huzurunu yaşıyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46