ANKARA KANALİZASYON HİZMETLERİ

Ankara’da hizmet veren Setaş Tesisat kanalizasyonla ilgili yaşadığınız sorunları kırıp dökmeden modern makinalarla çözüme ulaştırmakta ve siz müşterilerinin memnuniyetiyle çalışma hayatına devam etmektedir. Hayatımızda vazgeçilmez olan kanalizasyon sistemi zaman zaman sorunlar çıkarır ve bu sorunları çözmek için biz tesisatçılar en kısa sürede ve masrafsız sonuca ulaşmak için uğraşırız. Öncelikle kanalizasyon sisteminde yaşadığımız sorunların tıkanıklık sebeplerinin neler olduğuna şöyle bir göz atalım.

  1. Tuvalete atılan ıslak mendil ya da kazara düşürülen cep telefonu, cüzdan, temizlik bezi ve diğer katı cisimler.
  2. Atıkların boruya yapışmasıyla oluşan katmanlar.
  3. Kireçlenmenin zamanla artmasıyla su geçişinin azalması, atık suyun birikmesi ve sert cisimlerin geçişlerini engellemesi.
  4. Logar kuyusunun katı maddelerle dolmasıyla sıvı akışının azalması.
  5. Borulardaki kırılmalar.
  6. Tuvalet borularının çapının küçük olması.
  7. Borunun eğiminin yanlış olması.
  8. Yağmur borusunun kanalizasyon borusu ile birbirine bağlanması.

Yukarıda belirttiğimiz bu ve buna benzer sebeplerden dolayı tıkanan kanalizasyon sorunları çözmek için kanal açma robotları ve kameralı görüntüleme sistemiyle kanalizasyon ve lağım borularınızı görüntüleyerek temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Kanalizasyon tıkanıklıkları zaman kaybetmeden çözülmesi gereken bir sorundur. Tıkanıklık çözüme ulaştırılmazsa bulaşıcı hastalıkların oluşmasına ve ortamın hijyenini kaybetmesine sebep olur.

Eski sistem tıkanıklık açma yöntemleri hem zaman kaybına hem de maddi kayıplara sebep olurken, modern aletler kullanarak sorununuzu kırmadan, etrafa zarar vermeden en kısa zamanda çözüme ulaştırıyoruz.

Setaş Tesisat siz müşterilerinizin sorunlarını çözmek için size bir telefon kadar yakın. Biz firma olarak kanalizasyon tıkanıklığını açarken robot cihazla işe başlıyoruz. Robot cihazlarımızın yardımıyla tıkanıklık yaşanan bölgeye gönderdiğimiz su ile mevcut olan tıkanıklığı tamamen açıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimizin sorunlarını en kısa zamanda çözüme ulaştırıyoruz.

Setaş Tesisat olarak kanalizasyon sisteminde yaşayacağınız her türlü sorunu çözmek için Ankara Etlik’te hizmet veren firmamız siz müşterilerimizin hizmetindedir. Uygun fiyatlarla en kısa sürede çözüme ulaşmak için bizi arayın.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46