ANKARA KANAL VE LOGAR AÇMA

Birçok ev veya işyerinde dikkatsizce kullanılan tuvalet kağıdı, ıslak mendil gibi tuvaletlere atılan maddeler kanal tıkanıklığına sebep olmaktadır. Bu zararsız görünen maddeler çoğaldıkça sorun haline gelmektedir. Çoğalan bu atıklar zamanla kanallarda birikip tıkanıklığa sebep olmaktadır. Bu tıkanıklık sonucu kanal işlevini yapamaz hale gelir. Bunun sonucunda ev veya ofislerde dayanılmaz pis kokuyla karşılaşmamız kaçınılmazdır. Kanalın komple tıkanması halinde bulunduğumuz ortamı su basması kaçınılmazdır. Böyle bir olayla karşılaşmamak için periyodik aralılarla kanal temizliği yaptırmak bu tip sorunlarla karşılaşmamızın önüne geçecektir. Ankara’da hizmet veren Setaş Tesisat her türlü tıkanıklık açma ve kanal bakımı için sizin hizmetinizdedir.

Kanalizasyon sistemleri binaların hijyeni için temel bir ihtiyaçtır. Atıkların binalardan uzaklaşmasını sağlar. Kanalizasyon sistemi tuvalet, lavabo, küvetten başlar ve ana kanalizasyon borusuna kadar ulaşan bir sistemdir. Sistem içindeki tıkanma ve taşmalar rahatsızlık veren bir sorundur. İnsan sağlığını ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkiler. Tıkanıklık tespiti önceden daha zahmetli olsa da gelişen teknoloji sayesinde çözüme ulaşmak daha kolay bir hal almıştır. Uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımızla tıkanıklığı kolayca tespit edip çözüme daha kolay ulaşmaktayız. Ankara’da kanal açma konusunda uzman kadromuzla çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kamera ve bilgisayar destekli cihazlarımızla hiçbir yeri kırıp dökmeden tıkalı kanallarınızı açıyoruz. Kanalizasyon sistemi içindeki kırık ve tıkanıklıkları noktasal olarak belirleyip gereken müdahaleyi gerekli alana yapıyoruz.

Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemi için sorunlu bölge önce kameralarla tespit edildikten sonra makinanın robotu kullanılarak ve yabancı atıklar parçalanarak temizlenir. Düzenli bakımları yapılan kanalizasyon sistemi sorun çıkarmayacaktır. Kanalizasyon tıkanıklığını açma işlemi için kullanılan kameralı ve robotlu makinalar yapılacak işlemi oldukça kolaylaştırmaktadır. Böylece kanalizasyon tıkanıklığı büyük bir sorun olmaktan çıkmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46