Kanalizasyon Yenileme ve Onarımı Ankara

Kanalizasyon onarımı, uzmanlık gerektiren ciddi bir hizmet türüdür. Firmamız, modern cihazlar ve uzman personeli ile kanalizasyon tamiratını kusursuz olarak gerçekleştirmektedir. Eski binalarda, özellikle 1970’li yıllardan önce inşa edilen binaların kanalizasyon sistemi genellikle dökme demirle yapılmıştır. Bu demirlerin ortalama ömrü ile 25ila 30 yıl arasında değişmektedir. Zaman geçtikçe dökme demir içindeki su akışı nedeniyle yok olabilmektedir. Boru kanalları da borunun altında bulunan toprağı açığa çıkarmakta, bu da erozyona neden olarak drenaj sisteminin alt kısmında boşluklar meydana getirmektedir. Bu da boru sisteminin üstündeki yapın çökmesine yol açabilmektedir. Böyle durumda büyük sorunlarla karşı karşıya kalınmaktadır. Firmamız, uzman kadrosu ve güçlü teknik altyapısı ile u ve benzer sorunlara hızlı bir şekilde müdahale etmekte, sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Yaşanan bu olumsuzluğa müdahale edilmediğinde ortaya çıkan erozyon süreci konutlarda, işyerlerinde ve endüstriyel tesislerde tıkanıklıklara neden olabilmektedir. Bu tıkanıklık da büyük sorunları meydana getirmektedir. Bu nedenle günümüzde bu tip borular binalarda kullanılmaktadır. Genel olarak peyzajlı alanlar, beton park alanları gibi yerlerin alt kısımlarına suyun atılması için konulmaktadır.

Ancak bu tip boruların kullanılmaması, binalarda kanalizasyon arızasının meydana gelmeyeceğini düşündürmemelidir. Kanalizasyon sistemleri için kullanılan boruların bir kısmında korozyon, bir kısmında kalsifikasyon, bir kısmında da kireçlenme meydana gelebilmektedir. Böyle durumlarda kanalizasyon onarımı yapılmalı, meydana gelen sorun ortadan kaldırılmalıdır. Firmamız, geçici rahatlama için yüksek basınçlı su püskürtme yöntemini tavsiye etmekte birlikte kalıcı çözümler için profesyonel destek alınmasını tavsiye etmektedir. Çünkü uzman desteği alınmadan uygulanan her yöntem sorunun geçici olarak çözülmesine yaramaktadır. Sorun bu şekilde çözüldüğünde ileride daha büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Firmamız, gelişmiş teknik altyapısı sayesinde tüm kanalizasyon tamiratlarını kalıcı olarak gerçekleştirmektedir. Bu hizmetin alınabilmesi için tem yapılması gereken de firmamızın müşteri ilişkileri birimine telefon, elektronik posta gibi yöntemlerle ulaşmaktır. Sorun bildirildiğinde ekipler belirtilen adrese gelmekte ve gerekli müdahaleyi başlatmaktadır. Gelen tüm ekip tam donanımlı, eğitimli ve deneyimlidir. Dolayısı ile müdahaleye nasıl ve nereden başlanacağını çok iyi bilmektedir.

Kanalizasyonlarda sorunlara neden olan bir başka durum da ağaç köklerinin boruyu delmesidir. Kökler ya da farklı bitkiler, kanalizasyon borusunun tıkanmasına neden olabilmektedir. Böyle bir durumun tespit edilmesi, boruda delik, ya da ayrılma olduğunun göstergesidir. Borudaki nem, ağaç köklerinin büyümesine yol açmaktadır. Ağaç kökleri, rutubetli ortamda akla gelmeyecek mesafelere ulaşabilmektedir. Borudaki ufacık bir delik, çatlak ya da ayrılma, köklerin borunun içinden su kaynağına ulaşmasını sağladığı için borunun tamamına yayılması söz konusu olmaktadır. Böyle bir durumda köklerin önlenmesi, delik, çatlak ya da ayrılmanın onarılması gereklidir. Firmamız, kanalizasyon onarımı hizmetini sunarken herhangi bir yerin kazılmasına gerek duymayacak teknolojiye sahiptir. Özel olarak tasarlanan cihazlarla kanalizasyon borusunun onarımı kusursuz ve kalıcı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Kanalizasyon tamiri ankara/kanalizasyon yenileme ankara/kanalizasyon yapımı/kanalizasyon onarımı/kanalizasyon nasıl yapılır/kanalizasyon işleri/kanalizasyon arızası/kanalizasyonucu ankara/kanalizasyon tamiri ankara

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46