Tıkalı Kanalizasyon Açma ve Temizleme

 

Mutfak,Lavabo,Tuvalet Pis su Gideri Açma ve Hat Görüntüleme 

Tıkalı kanalizasyon açma işlemi, özel araç ve ekipmanlarla yapılması gereken bir işlemdir. Tıkalı kanalizasyonlar, büyük kamyonlarla bütünleşen depolar ve makinelerle açılmaktadır. Firmamız ise kendi bünyesinde bulunan makinalar ve araçlarla tıkalı kanalizasyonları açmaktadır. Tıkalı kanalizasyonların açılması için günümüzde başka bir teknoloji yoktur. Geleneksel yöntemler izlenebilmektedir ancak bu da çalışanın sağlığı açısından risk oluşturmaktadır. Çünkü kanalizasyon şebekelerinin içinde ölümcül gazlar bulunmaktadır ve bu gazların fazla solunması, insan hayatını riske atabilmektedir. Bu nedenle geleneksel yöntemlerle takıla kanalizasyonları açma işlemi çok uzun sürmektedir. Çünkü çalışanın belli bir dakikadan fazla kanalizasyon şebekesi içinde kalmaması gereklidir. Firmamız ise özel olarak tasarlanmış araçlarla bu hizmeti sunduğu için işlemi kısa sürede sonuçlandırmaktadır. Tıkalı kanalizasyon borusunu özel olarak tasarlanan makine kullanarak açan firmamız, kentin her noktasına hizmet götürmektedir. Binaların kanalizasyon sisteminde meydana gelen tüm tıkanıklıklara eğitimli personeli ile müdahale eden firmamız, bu tür sorunları kısa süre içinde ortadan kaldırmaktadır.

Tıkalı kanalizasyon açma hizmeti sunulurken önemli olan kırma dökme yapılmamasıdır. Bunun için mutlaka gelişmiş teknolojiye sahip cihazlar kullanılmalıdır. Kanalizasyon borusunun tıkalı olup olmadığı, atık suyun geri gelmesinden anlaşılmaktadır. Firmamız, tıkalı kanalizasyon borusunu açma hizmetini görüntüleme özelliğine sahip cihazlarla gerçekleştirmektedir. Bu cihazlar, tıkalı olan borun içinin görülmesini sağlamakta, soruna neden olan cismin yapısı ile borunun neresinde bulunduğunun anlaşılmasına yaramaktadır. Bu ayrıntıların bilinmesinin ardından tıkalı kanalizasyonun açılma işlemine geçilmektedir. Tıkalı kanalizasyon borusunun açılması için müdahale, robot tıkanıklık açma cihazı adı verilen özel tasarlanmış makinelerle yapılmaktadır. Bu makineler, herhangi bir yerin kırılma olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca açma işlemi kısa süre içinde sonuçlanmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı genel olarak ya hatalı yapılan tesisattan, ya borunu içine maddelerden veya inşaat kalıntılarından dolayıdır. Firmamızda özel olarak geliştirilen cihazlarla hizmet veren teknisyenler, öncelikle sorunun neden kaynaklandığını tespit etmektedir. Müdahale ikinci aşamadır. Robot tıkanıklık açma cihazı, her çaptaki kanalizasyon borusundaki tıkanıklığı açmaktadır. Bu cihazların ucunda bir tel vardır ve tel aracılığı ile soruna neden olan cisim çıkarılmaktadır. Kimi zaman da cisim parçalanmakta, sonrasında basınçlı su uygulanarak kanalizasyon borusundan yok edilmektedir.

Tıkalı kanalizasyonlar açılırken hijyene özellikle dikkat edilmelidir. Aksi taktirde sağlık sorunları ile karşı karşıya kalınmaktadır. Ayrıca tıkanıklığın açılması için profesyonel destek alınmalıdır. Sektörde çok sayıda firma vardır ancak tamamının profesyonel bir anlayışla hizmet verdiğini söylemek zordur. Ayrıca birçoğunda tıkanıklık açmak için tasarlanan cihazlar bulunmamaktadır. Bu nedenle tıkalı kanalizasyon açma hizmeti alınmadan önce firmaların teknik altyapısı araştırılmalı, referansları kontrol edilmelidir. Firmamız, sektörde teknik altyapısı güçlü olan firmaların arasındadır. Tıkanıklık açmak için gerekli olan tüm teknik ekipmanlara sahip olan firmamız, uzman teknik servis personeli ile sorunlara kısa sürede müdahale edebilme yeteneğine sahiptir.

 

 

Ankara kanal Açma Servisi/Tıkalı kanal açma/kanal aç/kanal açıcı/kanalizasyon açma/kanalizasyon temizleme/kanal arıza giderme/ankara tıkanık açma/logar açma/logar Temizleme/kanalizasyon Tıkanması/kanalizayon Firmaları/

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46