Tıkalı Logar Açma ve Temizleme Hizmetleri

 

Kanalizasyon sisteminde meydana gelen tüm sorunlara hızlıca müdahale edebilmek için logarlar kullanılmaktadır ve bu logarların da uzman logar temizleme hizmeti veren firmalar tarafından temizlenmesinde yarar vardır. Bu logarlar, evsel ve fabrika atıklarının yanı sıra yağmur sularının da kanalizasyon sistemine aktarılmasını sağlamaktadır. Tıkalı bir logarın elle yapılacak bir müdahale ile temizlenmesi mümkün değildir. Aynıca çubuk gibi cisimlerle de temizliğin yapılması imkansızdır. Logar tıkanıklığı söz konusu olduğunda mutlaka profesyonel destek alınmalıdır. Firmamız, garantili hizmeti ile tıkalı logarları açmakta, logar temizliğini de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Logarların temizlenmediği durumlarda giderek tıkanacağı bilinmelidir. Tıkalı logarlar da baskınlarına neden olmaktadır. Bu da insan sağlığına olumsuz etki etmektedir. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalındığında hızlı bir şekilde müdahale edilmelidir. Firmamız, modern cihazlarla logar temizliği gerçekleştirmektedir. Temizlik işlemi, özel olarak tasarlanmış cihazlarla gerçekleştirmekte, bu sayede logarın içine personelin girmesine gerek kalmamaktadır. Klasik yöntemlerle yapılması durumunda temizliğin tam anlamıyla yapılıp yapılmadığının garantisinin verilmesi zordur. Oysa gelişen teknolojilere bağlı olarak tasarlanan cihazlarla yapılan temizlikle böyle bir garantinin verilmesi söz konusu olmaktadır.

Günümüzde logar temizliğinin yılın her mevsiminde yapılması mümkündür. Çünkü temizlik işlemi cihazlarla yapılmaktadır. Temizlik sırasında tamirat gerektiren bir durum ortaya çıktıysa görüntülü sisteme sahip olan cihazlar kullanılarak sorun olan bölgenin durumu tam olarak tespit edilmektedir. Firmamız, gerekli müdahale ve temizlik yapacak güçlü altyapı ile eğitimli personele sahiptir. Firmamızdan logar temizleme hizmeti alındığında hem ekonomik açıdan avantaj, hem de gelişmiş cihazların kullanılması nedeniyle zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Firmamız, çevreye en az zarar veren temizleme hizmeti sunmaktadır. Logar7 temizliği yapılırken genellikle son teknoloji ile tasarlanan makineler kullanılmaktadır. Logarların temizliğinin periyodik olarak yapılmasında yarar vardır. Çünkü zamanında yapılmayan temizlik, insan sağlığını tehdit edebilecek sonuçlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Çünkü temizlenmeyen logarın zamanla tıkanma ihtimali vardır. Bu da sakıncalı durumları ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle logarların belli periyotlarla temizlenmesinde büyük yarar vardır. Temizlik işlemi de kimi zaman gelişmiş cihazlarla, kimi zaman da temizleme araçları ve vidanjörle yapılmaktadır.

Araçların ve vidanjörlerin yaklaşamadığı bölgelerde de logar temizliğinin yapılması gereklidir. Bu durumda logarlar insan gücü ile temizlenmektedir. Ancak bunun için titizlikle hareket edilmelidir. Böyle durumlarda öncelikle logar kapağı açılmakta, içinde gaz birikmişse öncelikle bu gaz çıkarılmaktadır. Gazın tamamının çıktığına emin olunduktan sonra personel içeriye girerek logarın içinde biriken kağıt ve pecete gibi atıkları kovaya doldurmaktadır. Doldurma işleminde bu cisimlerdeki suyun süzülmüş olması gereklidir. Sonrasında bu kova dışarı çekilmektedir. Bu işlem yapılırken dikkat edilmesi gereken nokta, personelin özel donanımlı kıyafetler giymesidir. Aksi takdirde olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Firmamız her koşulda logar temizleme hizmetini kusursuz olarak sunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için firmamızla irtibat kurulması yeterlidir.

 

 

Logar Açma Ankara/logar Temizleme/Tıkalı logar açma/logar tıkanıklığı açma/tıkalı logar nasıl açılır/logar açma firmaları/kanalizasyon açma firmaları/kanal açma/tıkalı kanal açma/tıkalı boru açma/tıkalı hat açma/logar tıkanıklığı

 

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46