Tıkalı Mutfak  ve Lavabo Gideri Açma Ankara

Ankara merkez ve tüm ilçelerindeki tıkalı mutfak giderleri, firmamız tarafından kısa sürede açılabilmektedir ve tıkalı mutfak gideri açma Ankara hizmeti için özel olarak geliştirilmiş robot teknolojilere sahip olan cihazlar kullanılmaktadır. Evlerde ve işyerlerindeki mutfak giderleri, yağ ve benzeri nedenler dolayısıyla zaman zaman tıkanabilmektedir. Özellikle yemek üretim tesislerinde bu sorun sıklıkla yaşanmaktadır ancak bu sorunun konutlarda da yaşanmadığını söylemek imkansızdır. Mutfak giderlerinin tıkanması, büyük sorunlara neden olmaktadır. Çünkü tıkalı mutfak giderleri, mutfağın içinde kötü kokulara neden olabilmektedir. Bunun yanı sıra tıkanıklık giderde taşma olmasına yol açmakta, bu da istenmeyen durumların ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Normalde mutfak giderlerinin belli aralıklarla temizlenmesinde yarar vardır ancak bu durum hem işyerlerinde hem de konutlarda ihmal edilmektedir. İhmalin sonucunda da mutfak giderleri tıkanmaktadır.

Tıkalı mutfak gideri açma Ankara firmamız, hangi nedenle olursa olsun tıkalı mutfak giderlerini kısa süre içinde açabilecek teknik altyapıya ve uzman ekiplere sahiptir. Tıkalı mutfak giderleri, en son teknoloji ile geliştirilmiş cihazlarla açılmaktadır. Mutfak giderindeki tıkanıklığın nedeni ve tam yerinin tespit edilmesi için öncelikle kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar, kameralı tıkanıklık açma cihazı olarak adlandırılmaktadır. Robot teknolojiye sahip olan bu cihazlarla öncelikle tıkanıklığın tam yeri tespit edilmekte, bu yapılırken tıkanıklığa neden olan cismin ne olduğu anlaşılmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma cihazında bulunan bir aparat sayesinde sorunun kaynağı parçalanarak ortadan kaldırılmaktadır. Her parçalama işleminin ardından yeniden kamera ile durum tespiti yapılmakta, işlem soruna neden olan cismin tam anlamıyla ortadan kaldırılmasına kadar devam ettirilmektedir.

Mutfak gideri açma işlemi yapılırken robot cihazların yanı sıra gidere yüksek basınçlı su veren cihaz da kullanılmaktadır. Bu sayede hem cisim parçalanmakta; hem de parçalanan cisim giderden tamamen atılmaktadır. Bu işlem yapılırken giderin sökülmesine, gider yolunun kırılmasına gerek kalmamaktadır. Çünkü robot cihazlarla gider borusunun içinde işlem yapılmaktadır. Tıkalı mutfak gideri açma Ankara hizmeti alınırken teknolojik altyapıya sahip olan firmamızla irtibata geçilmesi durumunda tıkanıklık kısa süre içinde ortadan kaldırılmaktadır. Hizmet almak için firmamızın müşteri hizmetleri birimi ile irtibat kurulması yeterlidir.

Tıkalı mutfak açma servisi/mutfak tıkanıklığı açma ankara/lavabo tıkanması nasıl açılır/lavabo gideri açma/mutfak gideri açma/tıkanıklık açma/mutfak gideri açma makinası/tıkalı mutfak borusu nasıl açılır

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46