Tıkalı Kanalizasyon Açma ve Temizleme Hizmetleri

Binalarda en sık yaşanan sorunların başında tesisat borularında meydana gelen tıkanıklıklar gelir. Bu sorun hayatı tam anlamıyla kabusa çevirir. Yaşanan bu sıkıntıdan kurtulmanın en güvenli yolu da kurumsal firmalardan hizmet almaktan geçer. Teknolojiyi yakından takip ederek en güvenli hizmeti sunan Setaş Teknik, son teknoloji ile tasarlanan cihazlar ile yaşanan bütün tıkanıklık sorunlarını kısa bir süre içinde ortadan kaldırır.

Elektronik cihazlarla önce tıkanıklığın tam yerini tespit ediyoruz. Ardından nokta atışı ile direkt tıkalı alana robot cihazlarla ulaşarak tıkanıklığı giderme yoluna başvuruyoruz. Mümkün mertebe kırma işlemi yapılmadan gerçekleşen bu müdahalelerle sizi maddi kayıplardan koruyoruz.

Müşterilerimizin, tüm tıkanıklık açma sorunlarına kullanmış olduğumuz robot sistem cihazlar ile profesyonel çözümler sunuyoruz. Robot cihaz ucuna takılan çelik helezonlu yay ile tıkalı alana kadar erişim sağlanır ve tıkanıklığa sebep olan madde parçalanarak tamamen temizlenir.

Tıkanıklık açma işi, standart seviyelerde çalışan bir tesisatçının üstesinden geleceği kadar basit bir iş değildir. Bilgi, tecrübe ve işe uygun elektronik cihazlar gerektirir. Mahalle arasında hizmet veren bir tesisatçıdan hizmet alındığında, daha büyük sorunlar yaşanabiliyor. Çünkü tesisatçılar genellikle kırma işlemini kullanırlar. Bu da kırılan yerlerin, fayans, seramik ve duvarların yeniden tadilat olmasını gerektirir. Dolayısıyla hem maliyet artar, hem de geriye göze hoş görünmeyen pis bir işçilik kalır.

Uzman ekibimiz ise, kameralı, dedektörlü, teknolojik ve modern cihazlar ile tüm giderlerde meydana gelen tıkanıklıkları kısa sürede ortadan kaldırır. Kırmadan, dökmeden yaptığımız işlerimizde, hem zamandan kazanırsınız, hem de paranız cebinizde kalır.

Tıkanıklık açma ankara/tıkalı boru açma ankara/tıkanıklık açma ankara/tıkanıklık açma servisi ankara/lavabo tıkanması ankara/mutfak gideri açma ankara/tıkalı boru nasıl açılır/tıkanıklık açma fiyatları/tıkalı kanal açma/kanal aç/kanal açma ankara/tıkalı kanalizasyon açma

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46