KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME İZLEME KAYIT ALMA

Kanalizasyon pissu borularında oluşan kırıklar çökmeler ve buna benzer diğer problemlerde görüntüleme kamerası ile boruların içi izlenmekte olup arızanın tespiti çok daha kolay hale gelmekte ve maddi anlamda tasarruf sağlamaktadır. Görüntülerin videosu ve resim alabilme özelliği ile ayrıcalıklı hale gelmektedir.

Setaş Teknik olarak siz değerli müşterilerimize kanalizasyon temizlik işlemi yapmadan önce ilk olarak kanal görüntüleme cihazları kullanarak sorunun asıl nedenini öğreniyor ve bilgisayar ortamında sorun teşkil edilen yer görüntülenerek etkili, hızlı ve güvenli olarak sizlere hizmet sağlıyoruz.

BU KONUDA  SİZLERE FAYDALI OLABİLECEK BAZI BİLGİLER

Genellikle mutfakta bulunan atık su giderleri lavoboya dökülen yağ ve atılan yemek atıkları nedeniyle  tıkanır. Bu tıkanıklıkların açılması ise boruları tıkayan cismin, yağ ya da kir birikiminin büyüklüğüne bağlıdır. Fazla miktarda kullanacağınız lavabo açıcılarının giderlerinizi zamanla aşındıracağı ununutmamak gereklidir.Tuvalet giderlerindeki tıkanıklarının nedenlerinin başında da giderlere atılan ıslak mendiller,pedler ve naylon poşetler ile temizlik bezleri geliyor.Lavabolarda olduğu gibi tuvalet giderlerine de kimyasal açıcı dökebilir, tel yardımıyla tıkanıklığı açmaya çalışabilirsiniz. Tıkanık bölgeye suyla tazyik uygulamak da tıkanıklık açmada uygulanan ayrı bir yöntemdir Yöntem ve metodların hemen hemen aynı olduğu tıkanıklık açmalarda en çok rastlanan sorunlu yerleri sıralarsak öncelik WC giderleri olduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan bu sıralamada lavabo giderleri,pimaş tıkanıklıkları, genel gider boruları,kanalizasyon ve logarlar yer alıyor.

Çoğunlukla hatalı kullanımların yanısıra kullanma süresi dolmuş malzemelerde zaman içinde kırılarak giderlerde tıkanmaya yol açmaktadır.Biz bütün bu olumsuzlukları bir kenara bırakıp itina ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Tıkanıklık sorunları, tesisat borularında biriken katı atıkların logar ve kanalizasyona ulaşmamasından kaynaklanır. Tıkanan bölgenin kameralı cihazla kontrolü sağlanmalı ve robot cihazla da temizlenmesi gerekir.Ancak firmamız aracılığıyla artık bu sorunların hepsi teknolojik kesin çözümlerle rafa kalmaktadır..Tıkanıklık açıma çalışmalarında klasik yöntemlerin dışında, kameralı sistem ve robotlarda kullanan firmamız memnuniyetiniz için bir telefon kadar yakınınızda,.

kanalizasyon kamerası/kanalizasyon borusu görüntüleme ankara/kanal görüntüleme ankara/kanal borusu kamerası/kanalizasyon nasıl görüntülenir/kanalizasyon kamerası ankara/kanal açma/kanal temizleme

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46