TUVALET TIKANIKLIĞI

1. Tuvaletlere atılan ve erimeyen mendiller, lavaboya dökülen yemek artıkları, kumaş ve poşet parçaları tuvalet tıkanıklığına yol açar. Tuvalet tıkanıklığı açmak artık çok kolay. Tuvalet tıkanıklığı açmak için görüntüleme cihazları ile bölgeye bakılır ve tıkayan nesneler tespit edilir. Tuvalet boruları plastik yapıda olduğu için kolay zarar görebilir fakat kanalizasyon tıkanıklığı açılırken borulara hiçbir şekilde zarar verilmez. Hiçbir yeri kazmadan yapılan tuvalet tıkanıklığı açma sanıldığı kadar yüksek maliyetli bir işlem değildir. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda birçok yöntem mevcuttur.

2. Tuvalet tıkandı nasıl açarım diye endişe etmeyin. Türkiye’nin tesisat lideri Setaş Teknik tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder. Profesyonel hizmet almanın en avantajlı ve garantili yolu...

KAMERALI CİHAZLARLA TIKANIKLIĞI GÖRÜNTÜLERİZ!

Tıkanan tuvaletleri açmadan önce kanallarda oluşan tıkanıklığın sebebini bilmemiz gerekir. Kameralı görüntüleme cihazları ile kısa sürede tuvaleti tıkayan nesne ve atıklar görüntülenir, tıkanıklığın türüne göre tuvalet açma işlemi yapılır.

ROBOT CİHAZLARLA KIRMADAN TUVALET AÇMA!

Tıkalı olan tuvaletler, kameralı görüntüleme cihazları ile görüntülendiğinde, tıkayan nesne ve atıklar tespit edilir. Ardından robot cihazlarımızın yay helozonlu uçlarına uygun aparatlar seçilerek tuvaletiniz kırma dökme yapılmadan açılır.

 

Tuvalet tıkanması ankara/tıkalı tuvalet açma/tıkalı tuvalet nasıl açılır/tuvalet açma fiyatları/tıkalı tuvalet açma/tuvaletim tıkandı/tuvalet açma servisi/ankara tuvalet açma/tuvalet tıkanması ankara/tuvalet tıkanıklığı açma ankara

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46