Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon açma servisimiz, Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet veren profesyonel bir firmadır. Uzman personelimiz ve son teknoloji ile tasarlanmış cihazlarla hizmet veren firmamız, kırmadan dökmeden tıkalı kanalizasyonları açmaktadır. Kanalizasyonlarda zaman zaman farklı nedenlerden dolayı tıkanıklıkların olduğu bilinen bir gerçektir. Bu tıkanıklıklar büyük sorunlara neden olabilmekte, binada kötü kokuların yanı sıra binanın içine kanalizasyon suyunun basması gibi riskleri ortaya çıkarabilmektedir. Kanalizasyon tıkanıklıklarına profesyonelce müdahale etmek, sorunun başka sorunlara neden olmadan ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Firmamız, kameralı kanalizasyon tıkanıklığı açma cihazı ile tıkanıklığın tam noktasını tespit etmekte, robot tıkanıklık açma cihazı ile gerekli müdahaleyi gerçekleştirmekte ve kısa süre içinde sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Kanalizasyon açma hizmetini sunan firmamız, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek teknik altyapısını yenilemekte, bu teknolojilerle ilgili teknik personeline de gerekli eğitimleri vermektedir. Tıkalı kanalizasyonların kısa süre içinde açılması uzmanlık gerektiren bir durumdur. Tıkanıklıkları açmak için robot teknolojilerden yararlanılmaktadır. Bu teknolojileri kullanmayan firmalardan hizmet alındığında, kanalizasyondaki tıkanıklığın tam yerinin tespit edilebilmesi için geniş bir alanın kazılması gereklidir. Bu da yüksek maliyetlere neden olmaktadır. Firmamız ise kameralı cihazlar kullanarak herhangi bir yerin kazılmasına gerek kalmadan tıkanıklığı noktasal olarak tespitini gerçekleştirmektedir. Uzman ekiplerimiz, kameralı cihazla öncelikle kanalizasyon giderince inceleme yapmakta, böylece tıkanıklığa neden olan cismin tam yerini tespit etmektedir. Yapılan bu tespitin ardından robot tıkanıklık açma cihazını devreye sokan teknik ekiplerimiz, cismi parçalamakta, böylece sorunu ortadan kaldırmaktadır.

Robot teknolojiler kullanılarak yapılan işlemler, kısa süre içinde sonuçlanmaktadır. Ayrıca kanalizasyon açma işleminde geçmişte olduğu gibi kimyasallar kullanılmamaktadır. Bu nedenle açma işleminin ardından gider hemen kullanılabilmektedir. Geçmiş yöntemlerde kanalizasyon açma işlemi yapılırken kimyasallar kullanılması nedeniyle işlem tamamlandığında kanalizasyonun belli bir süre kullanılmaması şart koşulurken, firmamızın kullandığı teknolojilerle bu durum tam anlamıyla ortadan kalkmıştır. Kanalizasyon açma Ankara firmamız, günün her saatinde hizmet vermektedir. Mobil ekiplerle çalışan firmamız, sorunun bildirilmesini takiben donanımlı ve deneyimle teknik servisini belirtilen adrese göndermekte, böylece soruna kısa sürede müdahale edebilmektedir. Firmamızdan hizmet almak için telefon ya da e-mail ile bilgi verilmesi yeterlidir.

Kanalizasyon Açma ankara/kanalizasyon temizleme ankara/kanalizasyoncu ankara/Vidanjör ile kanalizasyon açma ankara/ankara kanalizasyon hizmetleri/kanalizasyon görüntüleme ankara/kanalizasyon nasıl açılır/kanalizasyon açma makinası/kanalizasyon ankara

Hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın!

0532 664 38 46